+38(067)7120909

Еволюція змінених станів

Нікого вже не здивуєш наявністю телефона з гарними можливостями фотокамери. Майже кожна людина знає що таке Instagram і активно його використовує як площину для фото творчості. Сьогодення націлене на онлайн медіа контент більше ніж на друковану продукцію. Якість фотографування, технології, підходи до зйомок зростають, як і вимоги до тих, хто викладає ці самі фото у мережу. Здивувати нелегко, але  особистий стиль, бачення прекрасного – відрізняє між собою людей.
В процесі проведення курсів фотографії ZEBRA у м.Вінниці та GOODZONE у м.Хмельницькому ми виділяємо людей з особливим поглядом на творчість та не стандартним мисленням. Досвід розвитку та удосконалення навчальної програми показав, що бачення, креативність, «геніальність», ідейність, генерацію задумок можливо генерувати синтетично. Є певні алгоритми роботи над собою, які розвивають творче бачення. Ці практичні інструменти ми і використовуємо під час проведення занять.

Наведемо приклад деяких з них:

  • Спілкування з творчими людьми
  • Копіювання найкращих творів
  • Перегляд backstage зі зйомок
  •  Перегляд найкращих підбірок інтернет журналів, Pinterest, Instagram  

Більше детально про пошук ідейності, змінені стани особистості викладено у книзі Стівена Котлера, Джеймі Уіл «Викрадачі вогню»

Зміна особистості і оточення відбувається у нашому житті безперервно. Спіймати свою творчу хвилю та не відпускати її, змінити погляд на стандартні речі навколо, – гасло багатьох творчих постатей.

Яндекс.Метрика Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.