+38(067)7120909

Немає Нічого Неможливого – Правила життя Альони Ліпська

«Немає нічого неможливого», ця фраза рухає багатьма людьми. Сьогодні ми своїми думками і діями наближаємо те, що здавалося ще неможливим вчора. Прагнемо, вибираємося, карабкаемося і шлях у кожного свій. Боротьба.

Цю боротьбу дуже видно в модельному бізнесі, коли прагнення бути публічним, реалізованим, забезпеченим, незалежним, самодостатнім, впевненим у завтрашньому дні відкрито і демонстративно показано. Як сказала одна мудра дівчина: «Некрасивих дівчат немає, є недофінансовані». Ця фраза безпосередньо відноситься до сучасної модної касти дівчат і чоловіків, які реалізовують своє сьогодення в гонитві за своїм прекрасним світлим майбутнім. Часто ми створюємо ілюзію і віримо в неї. І потім ілюзія супроводжує наше сьогодення, позбавляючи реальності, знижуючи самооцінку.

Що робити тим, хто не впевнений? Полюбіть себе такими, якими створила вас природа, і, продовжуйте насичувати свій внутрішній світ, підтримуючи зовнішній вигляд.

Іноді нашої редакції вдається зустріти людей що живуть тут і зараз, які отримують кайф від того, що відбувається з ними в сьогоденні. Вони домагаються певних результатів в модельному бізнесі і готові поділитися баченням розвитку особистості і роботи над собою. Про одну з таких гостей піде мова сьогодні.

Альона Ліпська, професійна фотомодель з Вінниці, працює в модельному бізнесі більше 5 років, переможниця регіональних конкурсів краси, учасниця показів моди, брала участь в зйомках журналів, каталогів, а також … медичний працівник за освітою, волонтер багатьох благодійних організацій, лучниця, майстер східних єдиноборств, учасниця танцювальних студій, колективів і багато іншого. Ми опублікували кілька Правил життя Альони Ліпська, і сподіваємося, що це буде яскравим прикладом для тих, хто шукає себе в модельній сфері:

pl8d999kn70

«По натурі я романтик, і вірю, що люди літають, мов птахи, коли в їх житті є кохання.

Коли є кохання все довкола таке чудове, літаєш, підіймаєшся думками у небо, світ навколо такий прекрасний….  Дивитись на почуття зі здорової точки зору теж  необхідно, щоб крила не ламались. Якби мені прийшлось змінити майбутнє, насамперед   додала би людям більше любові, щирості і доброти і, натомість, викреслила з їхнього життя такі риси, як злість ненависть, заздра.

Всі ці конкурси краси, як на мене,  – варіант провести гарно час, набути досвіду, знайти нових друзів  і ворогів. Для мене це свого роду гра, гра в якій я «кайфую» від кожної миті. Звісно скрізь є свої плюси та мінуси, але це нереальний багаж досвіду, який в майбутньому може згодитися, підвищити самооцінку, або навпаки, подивитися на речі більш тверезою головою.

Краса для мене асоціюється з кожною людиною, як не крути! Ціную у людях не тільки зовнішні якості, а й внутрішні.  Внутрішні якості людини  для мене більш головні!

Щодо освіти для кожної людини, то кожен із нас мріє стати освіченою людиною. Бажання закінчити вищий навчальний заклад, отримати гарні знання і вміти вдало використовувати їх на практиці. Отже освіта для мене відіграє велику роль, але коли людина свідомо обрала собі шлях і безупинно йде по ньому. На мою думку справжня освіта досягається шляхом самоосвіти. Якщо людина захоче, то вона самостійно може опанувати багато знань досить швидко, навіть те, на що іншим буде потрібно набагато більше часу. Людина може бути всебічно розвинутою, але фахівцем високого рівня лише у якійсь конкретній області. Насамперед, потрібно любити те, чим займаєшся!

Якщо характеризувати жінку одним словом, то це було б слово… Богиня.

rw5fmer5xj0

В моєму житті багато пригод. Кожен прожитий день – пригода! Дуже люблю життя за його ритм, людей, різні ситуації, які посилає доля.

Побажання людям, які будуть жити в 2100 році… Насамперед миру та добра! Пам’ятати про свою сутність та хто вони є! Побажаю бути більш щирими.

Для тих, хто хоче підвищити впевненість в собі треба розуміти, що у всіх людей без винятку є які-небудь недоліки. Деякі бачать у собі тільки недоліки, інші ж навпаки бачать тільки свої переваги. Проблема є як у тих, так і інших. Треба знайти певний баланс.

  • Дивитися на себе врівноваженим поглядом.
  • Займатися улюбленою справою і доводити цю справу до досконалості. Кожного разу ця справа буде виконуватися все краще і краще. Ці результати змусять відчувати себе більш впевненою і радісною людиною.
  • Не зосереджуватися на думці інших людей про тебе. Зазвичай, не впевнені в собі люди зважають на думкою оточуючих. Нехай головною буде думка рідних і близьких людей, тих, хто по-справжньому любить вас. Не можна постійно «танцювати під чужу сопілочку». Це заняття не вдячне, все рівно знайдуться ті, хто цього не оцінить. Так навіщо намагатися впливати на їх думку?
  • Будьте самі собою.»

an9enzmtot0 bbocyhq26fa hw2e3nvxbkk

Яндекс.Метрика Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.